Andrija Živković dželat Olimpijakosa, Srbin sa dva gola matirao crveno-bele (VIDEO)

PAOK je u jednom od najvećih derbija Grčke savladao Olimpijakos sa 2:0, a oba gola na meču postigao je Andrija Živković koji igra fantastično u dresu crno-belih iz Soluna.

Nekadašnji fudbaler Benfike i Partizana je postigao oba pogotka za domaći tim. Nakon prvih 45 minuta nije bilo pogodaka.

Prvi gol reprezentativca Srbije viđen je u 49. minutu meča. Olimpijakos je imao za nijansu veći posed lopte i više udaraca na protivnički gol, ali nije uspeo da zatrese protivničku mrežu.

Pitanje pobednika rešeno je u 63. minutu kada je Andrija iskoristio sjajnu asistenciju El Kadurija i postavio konačan rezultat.

Bez obzira na pobedu Solunaca, crveno-beli su apsolutni lideri u nacionalnom šampionatu. Olimpijakos zauzima prvu poziciju sa 19 bodova više u odnosu na drugoplasirani Aris i 22 boda prednosti u odnosu na PAOK i AEK.