Bomba Freda za pobedu Junajteda, Totenhem lako sa Noričem (VIDEO)

Mančester Junajted savladao je minimalnim rezultatom ekipu Kristal Palasa u okviru 15. kola Premijer Lige. U istom terminu Totenhem je bio ubedljiv protiv poslednjeg Noriča, a rezultat je bio 3:0.

Disciplinovano se Kristal Palas branio protiv crvenih đavola, ali je otpor slomljen u samom finišu utakmice.

Primljenom golu prethodila je odlična prilika u kojoj su orlovi imali šansu da povedu preko Džordana Ajua, ali je njegov pokušaj prošao pored gola.

Kako to obično biva u fudbalu, nakon neiskorištene prilike usledila je kazna, a dželat je bio Fred, koji je ispalio projektil sa ruba šesnaesterca i rutinski savladao Vinsenta Guaitu za konačnih 1:0.

Totenhem je sa druge strane rutinski izašao na kraj sa Noričem. Lukas Moura načeo je mrežu kanarinaca u prvom poluvremenu, a potom su pobedu potvrdili Son Hjong-Min i Davinson Sančez golovima u drugom poluvremenu.