Crveno-beli izbrojali do 100: Ivanić sa klupe započeo dominaciju u drugom poluvremenu

Crvena zvezda savladala je Zlatibor Čajetinu rezultatom 6:1, u okviru 36. kola Ling Long Superlige Srbije. Crveno-beli su u drugom poluvremenu postigli čak šest golova i tako došli do brojke od 104 postignuta gola u ovoj sezoni i 102 osvojena boda.

U prvom poluvremenu gosti su bili ravnopravan protivnik, te su uspeli da na poluvremenu steknu prednost od jednog gola, a strelac je bio Stefan Vukić u 26. minuti.

Odmah na početku drugog poluvremena, trener Stanković nije gubio vreme, pa je obavio tri izmene. To se odmah u drugoj minuti nastavka pokazalo kao odličan potez jer je Mirko Ivanić u 47. minuti izjednačio rezultat. Samo tri minute kasnije, Ivanić je ponovo zabio, ovoga puta za vodstvo crveno-belih. Bila je to uvertira u potpunu dominaciju Zvezde u drugom poluvremenu. Na 3:1 povisio je Veljko Nikolić u 54. minuti, a u 67. minuti još jedan omladinac se upisao u listu strelaca, ovoga puta to je bio Željko Gavrić.

U finišu utakmice, golove su postigli još i Gejlor Kanga u 70. minuti, te Milan Pavkov u 84. za konačnih 6:1 za crveno-bele.