Debakl Kostićevog Ajntrahta (VIDEO)

Borusija iz Dortmunda slavila je na gostovanju u Frankfurtu protiv ekipe Ajntrahta, nakon velikog preokreta. Konačan rezultat na kraju bio je 2:3, a domaći su nakon prvog dela utakmice imali prednost od dva gola.

Prednost domaćima nakon prvih 45 minuta, doneo je Rafael Bore sa odlična dva gola.

Prvi je postigao već nakon 15 minuta igre, a asistent je bio srpski reprezentativac, Filip Kostić.

Drugi gol, Bore je postigao nakon nešto manje od deset minuta, nakon što se našao na pravom mestu da odbijenu loptu pospremi u mrežu Borusije.

Preokret gostiju usledio je u drugom delu, a pokrenuo ga je Torgan Azar u 71. minutu, nakon sjajne asistencije Erlinga Halanda.

Izjednačenje gostujućim igračima doneo je Džud Belingem golom u 87. minutu, da bi konačnih 2:3 postavio Mahmud Dahud golom u poslednjoj minuti regularnog dela.

Borusija je trenutno drugoplasirana na tabeli Bundeslige sa šest bodova manje u odnosu na prvoplasirani Bajern.