Drama u Rimu: Milinković-Savić golom ostavio komentatora bez teksta (VIDEO)

Lacio i Udineze odigrali su nerešenu utakmicu u okviru 15. kola Serije A a rezultat je bio 4:4. Zapaženu ulogu u igri Lacija odigrao je Sergej Milinković-Savić koji je postigao gol za 3:3.

Prvo poluvreme u potpunosti je pripalo gostima koji su očigledno šokirali domaću ekipu.

Beto je u 17. minutu ispratio odličan centaršut te glavom matirao iskusnog golmana Lacija, Pepea Rejnu.

Nešto manje od 15 minuta kasnije Beto je uspeo da ukrade loptu zadnjoj liniji domaćih i situaciju jedan na jedan sa golmanom kruniše golom za visokih 0:2.

Drugi gol Udiniezea bio je alarm za uzbunu, a najbolje ga je shvatio Ćiro Imobile koji samo nakon dva minuta, smanjuje na 1:2 golom iz blizine.

Udineze je do kraja poluvremena ipak uspeo da dodatno poveća prednost, jer je Nahuel Molina pogodio u poslednjoj minuti prvog poluvremena za 1:3.

Preokret Lacija krenuo je u drugom poluvremenu. Pedro je u 51. minutu naleteo na odbijenu loptu i savladao golmana snažnim udarcem uz desnu stativu.

Samo pet minuta kasnije, Sergej Milinković-Savić postiže fantastičan gol sa ruba šesnaesterca za izjednačenje i najavu velikog preokreta.

Kada je delovalo da Lacio ima mat poziciju, štoper ekipe iz Rima, Patrik dobija drugi žuti karton i napušta igru.

Na sreću Španca, istu grešku napravio je štoper gostujuće ekipe, nešto kasnije, pa je omjer snaga ponovo bio ravnopravan.

Gol za vodstvo Lacija, postigao je Frančesko Aćerbi u 79. minutu, nakon što je primio loptu iz slobodnjaka te glavom zabio uz desnu stativu.

Drama je dobila svoj epilog tek nakon velikih devet minuta sudijske nadoknade. Gosti su još jednom iznenadili te su uspeli da izvuku bod zlata vredan.

Tolgaj Arslan postigao je osmi gol na meču i tako po drugi put izjednačio rezultat u Rimu.

Večerašnji duel na Olimpiku bio je jedan od boljih ovoseznoskih mečeva.