Egal u Madridu: Zvezda i bez glavnih igrača ima šta da „kaže“ Realu

Košarkaši Crvene zvezde na poluvremenu su uspeli da održe rezultatski priključak protiv Reala u Madridu i da uvedu Kraljevski klub u blagu nervozu – 32:32.

Košarkaši Crvene zvezde iako vidno oslabljeni, su doputovali u Madrid da se nadmeću sa jednim od najboljih klubova Evrolige.

U prvih nekoliko minuta je izgledalo kao da će Edi Tavares sa svojih 2,21, predstavljati nerešivu enigmu za crveno-bele, ali dobra rola Cirbesa ubacila je centra domaćih u problem sa faulovima te je Real morao prvo poluvreme većinski da igra bez prvog centra.

Otvorio se reket crveno-belima, koji su bili vidno raspoloženiji nego u meču protiv Baskonije, pogotovo Dobrić koji na poluvremenu ima već 9 poena.

Druga četvrtina je obeležena smenama u vođstvu između dveju ekipa, ali ju je ekipa Dejana Radonjića na kraju dobila rezultatom 19:16.