Fudbalska poslastica u Lesteru, „Lisice“ nadigrale Junajted! (VIDEO)

Lester je u okviru osmog kola Premijer Lige savladao Mančester Junajted rezultatom 4:2, nakon sjajnih devedeset minuta fudbala!

Prvi su do vodstva došli crveni đavoli golom Mejsona Grinvuda u 19. minutu utakmice. Mladi Englez odlično je pogodio leve rašlje, a njegov projektil bio je nezaustavljiv za Kaspera Šmajhela.

Istom merom vratio je Juri Tilemans u 31. minutu, koji je zabio, još lepši gol, koji je De Hea samo ispratio pogledom.

Pitanje pobednika rešeno je u drugih 45. minuta nakon velike drame.

U 78. minutu Čaglar Sujunču je bio na pravom mestu te je odbijenu loptu iz kornera zakucao u mrežu Junajteda za 2:1.

Samo četiri minuta kasnije, Rašford je sjajnim golom odlično najavio svoj povratak.

Odmah sa centra lisice su vratile vodstvo. Ajoze Perez je probio po levoj strani i ubacio u sredinu gde je na pravom mestu bio Džejmi Vardi koji je sjajnim šutom matirao De Heu za 3:2.

Konačnih 4:2 postavio je Patson Daka, kome je ovo prvenac u plavom dresu.