INTER NE GREŠI: Titula sve bliže, +11 deluje nedostižno

Inter je na svom stadionu uspeo da ostvari minimalnu pobedu protiv Kaljarija i tako nastavi sigurnim koracima prema tituli. Više od sat vremena trebalo je domaćima da probiju odbranu Kaljarija. Gol za Inter postigao je Mateo Darmian u 77. minuti. Razlika u odnosu na gradskog rivala Milan, koji je na drugom mestu je plus 11, dok je razlika u odnosu na aktuelnog šampiona Juventus +12. Inter je iz kola u kolo se bliže svom cilju i prekidu dominacije Juventusa.

Inter

Juventus siguran protiv Đenove

Juventus je u Torinu savladao ekipu Đenove rezultatom 3:1. Strelci za „staru damu“ bili su Dejan Kuluševski u 4. minuti, Alvaro Morata u 22. minuti te Veston MekKeni u 70. Utešni pogodak za goste postigao je Đanluka Skamaka. Iako je razlika u odnosu na Inter, velika, ovo je itekako važna pobeda Juventusa u borbi za što bolji plasman na tabeli i siguran plasman u Ligu Šampiona.