Još jedan težak udarac za Junajted (VIDEO)

Votford je u okviru 12. kola Premijer lige savladao Mančester Junajted na domaćem terenu, a rezultat je bio 4:1.

Crveni đavoli su još jednom razočarali što pokazuje i ubedljiv rezultat na kraju u korist Votforda.

Već nakon 11 minuta igre imali su domaći priliku da povedu iz penala ali je Ismaila Sar loše šutirao te David De Hea nije imao problema da zaustavi njegov pokušaj.

Vrlo brzo su se domaći iskupili za promašen penal, jer je Džošua King u 28. minutu pokupio sjajno dodavanje Emanuela Denisa i iz peterca matirao golmana Junajteda.

U poslednjim minutama prvog poluvremena, Ismaila Sar je povećao na 2:0 i tako se na najbolji mogući način izvinio navijačima za loše izveden penal.

Nagoveštaj povratka Junajteda došao je odmah na početku drugog poluvremena kada je Kristijano Ronaldo odlično uposlio Van De Beka koji smanjuje na 2:1.

Taman kada je Junajted počeo da preuzima inicijativu na meču, nepromišljen prekršaj, Harija Megvajera ostavlja crvene đavole sa igračem manje do kraja što Votford koristi na najbolji mogući način.

U sudijskoj nadoknadi prvo je pogodio mladi napadač Žoao Pedro, da bi kao šećer na kraju, za konačnih 4:1, i Emanuel Denis dodao svoje ime na listu strelaca.

Junajted je sa ovim porazom pao na sedmo mesto sa 17 bodova, dok je Votford pobegao timova iz zone ispadanja i sada se nalazi na 12. mesu sa 13 bodova.