Konte posložio kockice: Totenhem lako sa Brentfordom

Totenhem je u okviru 14. kola Premijer lige savladao ekipu Brentforda na svom terenu, a rezultat je bio 2:0.

Odlučno su pevci otvorili meč, a rano vodstvo omogućilo im da odličan ritam održe do kraja.

Serhi Kanjos nesrećno je u 12. minutu meča skrenuo loptu u sopstvenu mrežu za vodstvo domaćih.

U prvom poluvremenu imao je Totenhem velikih prilika za povećanje vodstva ali na sreću gostujućih igrača rezultat je ostao nepromenjen.

Overa pobede usledila je u drugom delu kada je Son Hong-Min u situaciji jedan na jedan sa golmanom izašao kao pobednik i obezbedio nova tri boda za pevce.

Totenhem je sa ovom pobedom zauzeo šesto mesto sa 22 boda, ali i utakmicom manje s obzirom da je odgođena utakmica protiv Barnlija u prethodnom kolu.