Kostić asistent za pobedu Ajntrahta u nadoknadi

Ajntraht iz Frankfurta slavio je u 13. kolu Bundeslige protiv ekipe Junion Berlina rezultatom 2:1. Do samog kraja rezultat je bio izjednačen, a onda je Filip Kostić u petoj minuti nadoknade odlično uposlio saigrača koji potom postiže gol za pobedu domaćih.

Domaći su bili dominantniji, te je konačan ishod na kraju i opravdan s obzirom na prikazanu igru u Frankfurtu.

Džibril Sou u 22. minutu dolazi do odbijene lopte i zakucava je u desne rašlje za 1:0.

Na poluvremenu nije bilo promene rezultata.

Na otvaranju drugog dela gosti su pokazali inicijativu što im se isplatio u 62. minutu kada su dobili priliku za izjednačenje preko penala.

Maks Kruz preuzeo je odgovornost što će se ispostaviti kao odlična odluka jer je iskusni Nemac bio precizan sa bele tačke.

Kada je delovalo da će se utakmica završiti nerešenim rezultatom Filip Kostić je u petoj minuti nadoknade uputio odličan centaršut koji je ispratio Brajan Endika i glavom matirao gostujućeg golmana za pobedu Ajntrahta.