Mihajlović dao priliku Falćineliju, pa izgubio u nadoknadi (VIDEO)

Kaljari je slavio u 21. kolu Serije A proti ekipe Bolonje, a rezultat je bio 2:1. Gosti su do preokreta došli u četvrtom minutu sudijske nadoknade, a pre toga je srpski strateg Siniša Mihajlović dao priliku, nekadašnjem Zvezdinom napadaču, Dijegu Falćineliju koji je dugo bio van terena.

Odličan fudbal prikazali su i jedni i drugi, a na kraju je više sreće imao Kaljari, koji je ovom pobedom ostao u igri za opstanak.

Golove smo videli tek u drugom poluvremenu, a do vodstva su prvi došli gosti, nakon što je Rikardo Orsolini, u 54. minutu, odlično pucao iz slobodnjaka te pogodio desne rašlje.

Izjednačenje domaćih usledilo je u 71. minutu kada je Gaston Pereiro odlično prosledio loptu do Leonarda Pavoletija, a ovaj rutinski plasira loptu iza leđa golmana gostiju.

Gaston Pareiro je, status heroja u ovom meču, zaradio u četvrtom minutu nadoknade kada je, pored asistencije, postigao i pobednički gol koji je njegovom timu obezbedio tri boda.

Siniša Mihajlović je u ovom meču pružio šansu Dijegu Falćineliju nekadašnjem napadaču Crvene Zvezde koji je odigrao nešto manje od deset minuta.