Milivojević tragičar Palasa: Sautempton preokrenuo nakon promašenog penala (VIDEO)

Sautempton je u okviru 32. kola Premijer lige savladao ekipu Kristal Palasa rezultatom 3:1. Srpski reprezentativac Luka Milivojević promašio je penal koji bi možda meč odveo u drugom pravcu.

Gosti su bolje otvorili meč, pa su došli do vodećeg gola već u drugoj minuti preko Kristijana Bentekea. Rano vodstvo poništio je iskusni napadač „svetaca“, Deni Ings golom u 19. minuti nakon sjajnog pasa Nejtana Redmonda.

U samom finišu prvog dela gosti su imali šansu da zabiju iz penala nakon što je igrač Sautemptona, napravio grub start u šesnaestercu. Odgovornost je naravno preuzeo kapiten Luka Milivojević, koji je zasigurno jedan od najboljih izvođača penala u celoj ligi, međutim ovoga puta nije uspeo. Gađao je donji desni ugao, ali se iskusni Frejzer Forster, bacio i odbranio pokušaj Srbina.

Milivojević

Odmah na početku drugog poluvremena, domaći su kaznili promašaje. Če Adams je već u 48. minuti preokrenuo na 2:1, a u samom finišu utakmice pitanje pobednika rešio je Deni Ings svojim 12. golom u prvenstvu i drugim na ovoj utakmici za konačnih 3:1