More

    Miomir Kecmanović u polufinalu Minhena

    - Advertisement -

    Miomir Kecmanović plasirao se u polufinale BMW opena u Minhenu.

    Naš teniser je posle 86 minuta igre savladao 20. igrača sveta, Nikoloza Basilašvilija iz Gruzije, 7:6 (5), 6:2. Tako je Kecmanović nastavio sa dobrim igrama ove sezone, pokazao da je u dobroj formi, čak i na šljaci, koja mu nije najomiljenija podloga.

    Početak meča obeležili su brejkovi, videli smo razemenu istih na početku, da bi Kecmanović u trećem gemu uspeo da spasi jednu brejk loptu. Novu razmenu brejkova videli smo u petom i šestom gemu.

    Na 5:4, Kecmanović je na servis protivnika imao set loptu, ali je nije iskoristio, pa je logičan sled bio ulazak u taj-brejk.

    Tu je srpski teniser bio znatno sigurniji, iako je gubio sa 1:4, uspeo je da načini preokret i dobije taj deo sa 7:5.

    Daleko sigurniji je bio u drugom setu. Napravio je dva brejka, u petom i sedmom gemu posle čega je u osmom iskoristio drugu meč loptu.

    On će u polufinalu igrati sa pobednikom meča između Botika van de Zandšulpa i Kaspera Ruda.

    - Advertisement -
    IzvorB92.net

    Srodni članci

    Komentari

    POSTAVI ODGOVOR

    молимо унесите свој коментар!
    овдје унесите своје име

    Podelite članak

    najnoviji članci