Mitrović dva, ceo Fulam sedam, Paunovićevo mesto trenera na staklenim nogama (VIDEO)

Fulam je na gostovanju u okviru 25. kola Čempionšipa deklasirao ekipu Redinga rezultatom 0:7. Dvostruki strelac na meču bio je Aleksandar Mitrović.

Fulam je već u prvom poluvremenu obezbedio prednost od dva gola. Strelci su bili Heri Vilson i Aleksandar Mitrović iz penala.

U drugom delu prednost je samo rasla, a gostujući igrači postigli su još pet golova. Srpska gol-mašina, Aleksandar Mitrović upisao se i po drugi put u listu strelaca na ovom meču, postigavši svoj 24. gol u sezoni u 89. minutu igre.

Pored njega u strelce se još jednom upisao Heri Vilson, a pogađali su i Keni Tete, Nelson Kebano i Abdul-Nasir Adarabio.

Fulam je sa ovom pobedom na drugom mestu uz 48 bodova i utakmicom manje od prvoplasiranog Bormuta koji ima 49. bodova.