Najubedljivija pobeda Barnlija od 2018. godine: Kris Vud do het-trika

Barnli je u gostima protiv Vulverhemptona ostvario najubedljiviju pobedu u ovoj sezoni Premijer lige. Rezultat je bio 0:4, a tri gola postigao je Kris Vud uz jednu asistenciju kod četvrtog gola.

Od samog starta domaćima je falilo koncentracije, što su gosti znali itekako da kazne. Pitanje pobednika bilo je rešeno već u prvom poluvremenu kada je Vud tri puta pogodio mrežu Rui Patrisija (15′,21′,44′). U drugom poluvremenu Novozelanđanin je nesebično asistirao Ešliju Vestvudu koji je postigao konačnih 4:0.

Kris Vud

Vukovi su zabeležili 14. poraz od kojih je sedam bilo na domaćem terenu. Trenutno se nalaze na 12. poziciji sa 41 bod, dok je Barnli 14. sa pet manje a devet više od zone ispadanja, što je trenutno možda i najvažnije za ekipu Šona Dajša.