Neustrašiva Zvezda pokleknula u finišu u moskovskoj drami (VIDEO)

Uprkos odličnoj igri u Moskvi, košarkaši Crvene Zvezde poraženi su od ekipe CSKA rezultatom 78:76. Izabranicima Dejana Radonjića sledi duel sa Cedevitom u ABA ligi, dok je sledeći rival u Evroligi ekipa Albe.

Zvezda je odlično otvorila meč što pokazuje i rezultat prve četvrtine, koju su crveno-beli dobili rezultatom 17:21.

U drugoj četvrtini usledio je odgovor istom merom od strane domaćina, koji su nadoknadili zaostatak od četiri poena, te smo na poluvreme otišli pri nerešenom rezultatu.

Čvrsta i neizvesna igra nastavlja se i u nastavku, te je treća četvrtina završena rezultatom 15:15.

Odluka je pala u poslednjih deset minuta, a više koncentracije pokazali su košarkaši CSKA. Vil Klajbern i Aleksej Šved sa 18, odnosno 16 poena i po četiri skoka, stim što je Rus upisao i pet asistencija, dok je Klajbern asistirao samo jednom na meču.

U redovima crveno-belih najkorisniji bili su Nejt Volters sa 16 poena, jednim skokom i tri asistencije, a istakao se i Ognjen Kuzmić sa 14 poena, sedam skokova i jednom asistencijom.