Nikolić režirao preokret u Moskovskom derbiju

U subotu su se igrala dva susreta u okviru drugog kola ruske Premijer lige, a u derbiju Moskve Lokomotiva, srpskog trenera Marka Nikolića, bila je bolja od CSKA kao gost rezultatom 2:1 (1:1).

Već u 18. minutu domaćin je stigao u prednost preko Kristijana Bistrovića iz slobodnog udarca, fantastično je hrvatski fudbaler pogodio mrežu golmana Giljermea.

Ipak, samo četiri minuta je trajala njihova radost, pošto je Smolov uspeo da izjednači rezultat u 22. minutu utakmice.

Lokomotiva je u nastavku meča konačno stigla do prednosti u 60. minutu utakmice, tada je strelac bio Žemaletdinov.

I pored brzog tempa utakmice, rezultat se do kraja nije menjao te je Lokomotiva upisala svoj drugi trijumf ove sezone i nastavila maksimalni učinak.