Od očaja do sjaja – Vulvsi za deset minuta razbili Vilu!

Duel Lestera i Junajteda nije jedini koji je ovog subotnjeg popodneva ulepšao dan fudbalskim fanovima. Utakmica između Aston Vile i Vulverhemptona bila je čak i uzbudljivija! Vulvsi su na kraju slavili rezultatom 2:3.

U prvih 45 minuta nismo videli golove, a drugi deo utakmice to nam je i više nego nadomestio.

Odmah po povratku iz svlačionice Deni Ings donosi vodstvo svom timu.

Asistent kod prvog gola Džon MekGin u 67. minutu pokazao je da ume i postizati golove, te je Vila ostvarila veliku prednost od dva gola, pola sata pre kraja utakmice.

Preokret vukova započinje u 80. minutu kada je Roman Sais odlično ispratio dodavanje Danijela Podensea te je smanjio na 2:1.

Pet minuta kasnije, i drugi defanzivac upisuje se u listu strelaca, a u pitanju je kapiten, Konor Kodi.

U petom minutu sudijske nadoknade, perfektan slobodnjak Rubena Neveša bio je dovoljan za muk na Vila Parku i spektakularnu pobedu gostiju.