Partizan bez Asana zadao TSC-u treći uzastopni poraz

U 35. kolu domaće Super Lige fudbaleri Partizana pobedili su TSC iz Bačke Topole rezultatom 3:1. Ovo je bila prva utakmica za crno-bele od Asanovog odlaska.

Partizan je u prvom poluvremenu imao posed čak 75% vremena, ali su golovi za domaće došli tek u drugom delu igre.

Penal u 53. minutu pomogao je crno-belima da načnu goste, realizovao ga je iskusni Natho. Desetak minuta kasnije mađarski reprezentativac Filip Holender povećao je na 2:0, a samo dva minuta nakon toga i Jojić se upisao u listu strelaca.

Bilo je jasno da je utakmica rešena pa je Stanojević izvršio čak pet promena i dao šansu mlađim fudbalerima, a Bačka Topola je to iskoristila i preko Borka Duronjića postavila konačan rezultat – 3:1.

Najbolji strelac domaćih u Super Ligi, Takuma Asano, izgleda nije falio svojoj ekipi u ovom meču.

Tim iz Humske posle ove utakmice ima 89 bodova na potvrđenom drugom mestu na tabeli, dok je TSC svojim trećim porazom u nizu ostao sedmi.