Partizan ubedljiv na poluvremenu

Košarkaški klub Partizan dočekuje Trento u devetom kolu A grupe Evrokupa.

Crno-beli imaju skor 6-2, dok je italijanska ekipa zasad na samo jednoj pobedi.

U narednoj rundi, Partizan se sastaje sa Hamburgom 18. januara, a tri dana ranije u ABA ligi gostuje Studentskom centru.

Odlično je Partizan počeo na obe strane terena, i na krilima Pantera je došao do 12:2 posle nepuna četiri minuta.

Veoma lako je Obradovićev tim dolazio do poena, i u kontri i u pozicionom napadu, a prednost je samo rasla, da bi posle koša, pa i dva penala Smailagića bilo 24:6. Na kraju prvog perioda bilo je 27:8 posle trojke Pantera sa zvuk sirene.

Partizan

Partizan je bio nadmoćan, a navijači su uživali u izvrsnoj igri svojih momaka, pa je na sedam minuta do kraja druge deonice bilo nestvarnih 38:10, posle koša Trifunovića.

Već tada je počelo da se igra u nešto opuštenijem ritmu, a crno-beli su bez problema čuvali prednost od dvadeset i više poena razlike. Na kraju prvog poluvremena bilo je 52:30.