Partizan ubedljiv protiv Voše, Gomeš i Jojić za tri minuta potopili nade Novosađana (VIDEO)

Partizan je u okviru 17. kola Ling Long Superlige Srbije savladao Vojvodinu rezultatom 4:1.

Silovito su crno-belo otvorili meč, te su već u prvih 45 minuta ostvarili prednost od dva gola.

U 36. minutu vodstvo Partizanu doneo je Danilo Pantić, da bi par minuta kasnije Kvinsi Menig povećao na 2:0.

U drugom poluvremenu gosti su najavili potencijalni povratak, kada je nekadašnji vezista Crvene Zvezde, a sada Vojvodine, Veljko Simić smanjio na 2:1.

Nastavila je Vojvodina agresivno nakon postignutog gola, ali sve nade su pale u vodu kada je Partizan u periodu između 70-73. minuta postigao dva gola za konačnih 4:1.

Prvo je Rikardo Gomeš postigao svoj prvenac na meču, a 17. ukupno u sezoni, da bi se posle njega u listu strelaca upisao i Miloš Jojić.

Partizan je sa ova tri boda ponovo pobegao večitom rivalu, te je razlika plus šest uz utakmicu više.