Penal u devedesetom minutu izvukao Totenhem: Pevci bez Murinja ostvarili važnu pobedu

Totenhem je u okviru 32. kola Premijer Lige na svom stadionu savladao ekipu Sautemptona rezultatom 2:1.

Prvo poluvreme u potpunosti je pripalo „svecima“ čemu svedoči i rezultat na poluvremenu od 1:0. Snažno su gosti ušli u utakmicu i naterali Totenhem da se brani. U 30. minuti nakon sjajno izvedenog kornera od strane Džejmija Vard-Prausa, Deni Ings je glavom poslao loptu u donji desni ugao, te je Sautempton poveo.

Drugo poluvreme u potpunosti je pripalo „pevcima“. Geret Bejl je već u 60. minuti poravnao rezultat, a u 75. gol koji je postigao Son, poništen je zbog ofsajda nakon intervencije VAR-a. Ipak u 90. minuti, Totenhem je dobio penal koji je mirno realizovao Son za konačnih 2:1 i važne bodove za Totenhem u borbi za Ligu Šampiona.