Real savladao Osasunu, nastavlja se potera za Atletikom

U utakmici 34. kola španske La lige Real Madrid porazio je ekipu Osasune na svom terenu rezultatom 2:0.

Kada je u toku borba za titulu u poslednjih nekoliko kola nema lakih mečeva, a Real se i ovog puta uverio u to.

Čvrsta utakmica bez puno dešavanja u prvih 75. minuta otvorena je tek u 76. kada je nakon dobro izvedenog kornera Eder Militao glavom sproveo loptu u gol. Samo četiri minuta kasnije Kazemiro je na asistenciju Benzeme zatresao mrežu i tako dao svojoj ekipi udobnu prednost, ispostaviće se i konačan rezultat.

Nakon što je Atletiko danas ostvario pobedu, kraljevskom klubu je bilo preko potrebno da uzme sva 3 boda. Sada se ponovo nalaze 2 boda iza gradskog rivala posle 34. odigrane utakmice.

Osasuna se nalazi na 11. mestu na tabeli i izvesno je da se do kraja ove sezone neće pomerati sa te pozicije.