Vlahović maestralnom panenkom doneo bod Fiorentini: Inter na mišiće protiv Verone (VIDEO)

Fiorentina i Juventus odigrali su nerešen meč u Firenci a rezultat je bio 1:1. Sjajan gol postigao je srpski napadač Dušan Vlahović iz penala za vodstvo domaćih. U istom terminu Inter je u Milanu slavio minimalnim rezultatom protiv Verone.

Postaje se izvesnije da će Inter biti novi šampion Italije, dok sa druge strane „stara dama“ svojim partijama sve više komplikuje situaciju na pozicijama koje vode direktno u Ligu šampiona.

Potez kola Serije A je penal Dušana Vlahovića iz prvog poluvremena kada je izveo maestralnu panenku za vodstvo domaćih od 1:0. Fiorentina ipak nije izdržala pa je Juventus izjednačio golom Alvara Morate u 46. minuti.

Inter je na svom stadionu, ne tako lako, ostvario minimalnu pobedu protiv Verone, a strelac je bio Mateo Darian u 76. minuti. Tim Antonija Kontea sada je prvi sa 79 bodova, dok je Juventus treći sa 66 isto koliko ima drugoplasirani Milan, a jedan više od Atalante koja je na četvrtoj poziciji. Ipak i Milan i Atalanta nisu još odigrali svoje utakmice ovog kola, pa postoji velika šansa da Juventus ne održi dugo treće mesto.