ZAGREVANJE PARTIZANA PRED DERBI: Suma, Jojić, Marković za laku pobedu crno-belih (VIDEO)

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Metalca rezultatom 3:0 u 29. kolu Linglong Super lige Srbije. Strelci za crno-bele su bili Suma u 44. minutu, Jojić u 54. i Marković u 59. minutu igre.

Ova pobeda je crno-belima 24. u sezoni i dobra uvertira pred derbi protiv Crvene zvezde sledećeg vikenda.

Crno-beli su do prvog pogotka došli preko bele tačke, kada je Suma matirao Puletića.

Ekipa Aleksandra Stanojevića je nastavila sa napadima i u drugom poluvremenu, i Jojić je u 54. minutu iskoristio nesmotrenost odbrane Metalca i povećao rezultat na 2:0.

Samo tri minuta kasnije Lazar Marković postavlja i konačnih Partizan-Metalac 3:0