ZVEZDA NEUMOLJIVA U KRUŠEVCU: 4 gola u mreži Napretka (VIDEO)

Ekipa Crvene zvezde slavila je u Kruševcu protiv ekipe Napretka rezultatom 4:1. Strelci za crveno-bele bili su Kataji, Falćineli, Ben i Pavkov dok je za domaćina počasni gol postigao bivši fudbaler crveno-belih Luka Milunović.

Zvezda je upisala novu pobedu u Linglong Superligi Srbije i učvrstila prvu poziciju pred derbi protiv Partizana u sledećem kolu. Dok su Kruševčani u problemu na 16. poziciji.

Prvi pogodak na meču postigao je Aleksandar Katai sa bele tačke posle igranja rukom igrača Napretka u svom šesnaestercu.

Samo 3 minuta kasnije Falćineli je povećao prednost gostiju, nakon što je natrčao na odbitak nakon ambicioznog pokušaja Mirka Ivanića.

Nije bilo promene rezultata do poluvremena.

Zatim u drugom poluvremenu umesto Kataija ulazi El Fardu Ben i u 71. minutu postže svoj deveti pogodak u sezoni, nakon što je bio najbrži posle još jednog odbitka.

Samo dva minuta kasnije Luka Milunović, bivši igrač Crvene zvezde, postiže gol za Napredak, ali pokazuje poštovanje prema bivšem timu i uskraćuje proslavu pogotka.

Zatim Pavkov, samo minut nakon što je ušao u igru umesto Falćinelija stavlja tačku na ovaj meč i postiže predivan pogodak za konačnih 4:1.