Zvezda razmontirala Mladost, Katai upisao het-trik (VIDEO)

Crvena Zvezda ubedljivo je slavila protiv ekipe Mladost iz Lučana u okviru 17. kola Ling Long Superlige Srbije, a rezultat je bio 1:5.

Nakon nerešenog prvog poluvremena, u kome je rani gol Mladosti naterao crveno-bele da ubace u brzinu više, drugo poluvreme je u potpunosti pripalo igračima Zvezde koji su za svega deset minuta postigli četiri gola i tako rešili pitanje pobednika.

U 51. minutu, Aleksandar Katai je odlično ispratio centaršut te glavom poslao loptu u mrežu domaćih.

Osam minuta kasnije projektil Gejlora Kange završava u levim rašljama čime se polako ali sigurno rešava pitanje pobednika.

Nisu se crveno-beli zaustavili na ovome, a već za dva minuta, Mirko Ivanić je izbio u situaciju jedan na jedan sa golmanom te rutinski glavom spustio loptu iza leđa Ivana Kostića.

Konačnih 1:5 postavio je Aleksandar Katai, sjajnim golom koji je ujedno bio i njegov treći na meču, čime je još jednom pokazao o kakvom se igraču radi.

Zvezda je sa ova tri boda smanjila zaostatak za večitim rivalom koji sada iznosi tri boda, uz to što Partizan danas dočekuje Vojvodinu.