ZVEZDA RUTINSKI DO POLUFINALA KUPA: Majstorija Kataija, Falko postigao svoj prvenac (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde lako su savladali ekipu IMT iz Novog Beograda rezltatom 3:0 i tako se plasirali u polufinale Kupa Srbije.

Puleni Dejana Stankovića su već u 4. minutu došli do pogotka, pošto je posle haotičnog centaršuta Rodića, Falćineli glavom bio precizan za 1:0.

Samo šest minuta kasnije Kataji je udvostručio prednost crveno-belih sjajno izvedenim slobodnim udarcem i primorao Katića da drugi put na meču vadi loptu iz sopstvene mreže.

Imali su i gosti stopostotnu priliku u 16. minutu, kada je Lazović ukrao loptu nakon nesporazuma Rodića i Degeneka i sa samo nekoliko metara bio neprecizan.

Nakon promašene prilike gostiju stiže kazna. Posle sjajne kontre crveno-belih Filipo Falko postiže svoj prvi pogodak u Zvezdinom dresu za ispostaviče se i konačnih 3:0.

Zvezda je ovim plasmanom obezbedila prolazak u polufinale Kupa Srbije, gde će joj žreb odlučiti sa kojom ekipom će se ukrstiti. Plasirali su se još ekipa Radnika iz Surdulice, ekipa Partizana i ekipa Vojvodine.