Zvezdina petarda u Inđiji: Dva gola Pavkova i majstorija Nikolića (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su na gostovanju u Inđiji rezultatom 5:1 u okviru 33. kola Linglong Super lige Srbije. Dva gola Milana Pavkova nagovestila su uspon forme sjajnog golgetera.

Crveno-beli su već u petom minutu susreta ‚‚načeli domaćine. Veljko Nikolić je sjajnim pogotkom zatresao mrežu Jovičića.

u 21. minutu je već bilo 2:0 za ekipu Dejana Stankovića, nakon što je Milan Pavkov iz penala upisao svoj prvi pogodak na meču.

Samo 2 minuta kasnije, posle sjajne kontre, crveno beli dolaze i do trećeg gola na meču. Strelac je ponovo bio Pavkov, na asistenciju Milana Rodića.

Na kraju prvog poluvremena Filipo Falko posle dobro izvedenog duplog pasa sa Gajićem stavlja tačku na ovaj meč već u prvom poluvremenu. Na odmor se otišlo pri rezultatu Inđija – Crvena zvezda 0:4.

Drugo poluvreme je bilo nešto manje interesantno, ali su opet viđena dva pogotka. Dijego Falćineli je u 60. minutu pogodio malu mrežu gola domaćina i potvrdio ‚‚petardu“ crveno-belih.

Utešni gol za domaćine postigao je Bastajić u 63. minutu sa bele tačke.

Zvezda ovom pobedom je ubeležila svoju 31. pobedu u sezoni, dok se Inđija nalazi u problemu jer im je sve izgledniji plej-aut.